266719269565354.
top of page
Contemporary home with minimal furnishings and decor light wood floor stairs white walls l

Garance kvality

S námi získáte kompletní služby, poradenství, garanci kvality provedených prací, pevně dané termíny dokončení.

BoKo stavby

Vypracujeme dispoziční řešení rekonstrukce interiéru bytu a pomůžeme při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku, materiálů. Nadstandardně Vám poskytneme služby bytového designéra! Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu co nejefektivněji. Vypracujeme stavební projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení.

Konzultace zdarma

Šetříme Váš čas, osobní jednání v bytě či domě, přímo na místě realizace, v termínu, jaký vyhovuje Vám.

Smluvní dokumentace a jistota pro Vás

Sepíšeme smlouvu s přesným a závazným harmonogramem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují tak, aby i během rekonstrukce interiéru byl zachován životní komfort obyvatel bytu..

​Na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 36 měsíců! To je dvojnásobek běžné záruční doby. My si za kvalitou odvedené práce stojíme a Vy díky tomu máte roky jistotu, že Vám případné nedostatky odstraníme.

Cenová nabídka zdarma

Vypracujeme rozpočet finančních nákladů stavebních úprav a stavebních materiálů (včetně cenové nabídky vybraných zařizovacích předmětů, vybavení, nábytku apod.).

Spolehlivost

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Na každé zakázce, máme svůj odborný dohled a řemeslníky, kteří jsou našimi zaměstnanci nebo s námi spolupracují několik let.

Proč si nás vybrat ?

Reference

Recenze zákazníka
Pět hvězdiček hodnocení
Kladná recenze
Pochvala od zákazníka

Formulář

Vyplňte náš krátký formulář a my se Vám ozveme.

Děkujeme

bottom of page