266719269565354.
top of page

O firmě BoKo stavby

Jsme rodinná firma s více než 15 lety zkušeností v oboru. Naší specializací je kompletní rekonstrukce bytů a domů. Samotné základy jsme položili už v roce 2009, kdy jsme se z malé malířské a podlahářské firmy postupně rozrostli až na firmu, která zrekonstruuje desítky bytů a domů ročně. Spolupracujeme s odborníky a špičkami ve svých oborech. Máme na svém kontě přes dvě stovky realizací rekonstrukcí bytů a bytových jader. Mezi naši chloubu patří výstavba sedmipatrového domu na ulici Bratislavská v Brně, kde jsme se podíleli na kompletní výstavbě obvodových zdí, příček a ztraceného bednění.

Náš postup

S námi získáte kompletní služby, poradenství, garanci kvality provedených prací, pevně dané termíny dokončení. Rekonstrukce výrazně snižuje náklady na údržbu a provoz nemovitosti, zabraňuje úniku tepla, zlepšuje klima a eliminuje vznik plísní i vlhkost. V neposlední řadě zvyšuje hodnotu stavby. Připravíme stavební projektovou dokumentaci, statické posouzení, samozřejmostí jsou revize pro kolaudaci u profesí, které to vyžadují.

Návrh rekonstrukce

My přijedeme k Vám

Šetříme Váš čas, osobní jednání v bytě či domě, přímo na místě realizace, v termínu, jaký vyhovuje Vám.

Náš technik s Vámi ihned na místě zkonzultuje stav interiéru bytu a projedná možnosti a potřebný rozsah rekonstrukce. Díky svým zkušenostem odhalí technické závady bytu, např. nefunkční nebo zastaralé rozvody inženýrských sítí a navrhne Vám optimální řešení, a to vše bez jakýchkoliv závazků.

Odhad ceny návrhu
a realizace

Vypracujeme dispoziční řešení rekonstrukce interiéru bytu a pomůžeme při výběru zařizovacích předmětů, podlah, nábytku, materiálů. Nadstandardně Vám poskytneme služby bytového designéra! Protože jen chytře navržený interiér umožní využít prostory bytu co nejefektivněji. Vypracujeme stavební projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení.

Zašleme Vám vyhotovenou cenovou nabídku položku po položce.

Konzultace na místě

Každé změny s Vámi ihned konzultujeme, neprovádíme nic bez Vašeho souhlasu.

Konečné
úpravy

Rekonstrukce probíhají na klíč, tudíž i malé detaily jsou samozřejmostí včetně úklidu. Po dokončení rekonstrukce je nemovitost připravena ihned k bydlení.  

Naše záruka kvality

Sepíšeme smlouvu s přesným a závazným harmonogramem prací a odborných profesí, které na sebe plynule navazují tak, aby i během rekonstrukce interiéru byl zachován životní komfort obyvatel bytu.

 

Na kvalitu provedených prací Vám poskytujeme pevnou záruku 24 měsíců! To je dvojnásobek běžné záruční doby. My si za kvalitou odvedené práce stojíme a Vy díky tomu máte roky jistotu, že Vám případné nedostatky odstraníme.

Vytvořte si bydlení snů.
Sdělte nám své představy ještě dnes.

bottom of page